Usługi dodatkowe świadczone przez SKP

Regularne wizyty w stacji kontroli pojazdów to obowiązek każdego kierowcy. Samochody poruszające się po drogach musza dysponować aktualnym przeglądem, w przeciwnym wypadku ich właścicielom grozi wysoki mandat.

Stacja kontroli pojazdów nie musi jednak służyć wyłącznie do przeprowadzania okresowych badań stanu technicznego. Wiele firm oferuje bowiem także szereg usług dodatkowych, z których także warto skorzystać. Zwłaszcza że ich zakres może być naprawdę szeroki.

Oczywiście wiele zależy też od tego, jaka będzie to stacja kontroli. Urus to jedna z tych dzielnic Warszawy, w których działa wiele takich firm. Gwarantują one dostęp między innymi do takich usług jak analiza spalin, komputerowe badania hamulców, ocena zbieżności, wymiana żarówki, zdjęcie i założenie koła czy też sprawdzenie grubości lakierów. Co istotne, za tego typu czynności nie trzeba zapłacić wcale dużo.

Do tego dodać trzeba również usługę auto doktor, która może wykonać stacja kontroli pojazdow. Ursus także w tym przypadku może uchodzić za przykład. W dzielnicy działa bowiem wiele stacji oferujących dokładną, kompleksową analizę samochodu przed jego zakupem. Dzięki niej klienci zainteresowani konkretnymi pojazdami mogą upewnić się, czy rzeczywiście jego stan jest taki, jak utrzymuje osoba sprzedająca.

Mechanicy dokładnie badają samochodów pod każdym możliwym względem. Jeśli ma on jakiś defekt, na pewno się o tym dowiemy. Taka kontrola pozwala również określić, czy w najbliższej przyszłości pojazd będzie wymagał jakichś drobnych napraw lub wymiany poszczególnych elementów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *